Slide ERP-СИСТЕМА "BAS" Українські ліцензійні програмні продукти
для досягнення ваших бізнес-цілей
Замовити консультацію

BAS
BAS
BAS

Український продукт для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку.

Чому саме ERP-система BAS?

Чому саме ERP-система BAS Бухгалтерія Проф?

Всі необхідні інструменти в одному програмному продукті:

Польський правовласник

Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp.

Українські розробники

По-перше, це легкість знайти та змінити підрядника, який доробляє Ваш продукт. По-друге, це врахування всіх нюансів та змін законодавства у програмі.

Зниження витрат на навчання

Більшість бухгалтерів вміють користуватися інтерфейсом BAS, тому видатки на навчання будуть мінімальними.

1
2
3
robot bas

Функціонал для будь-якого бізнесу

Більше 20 конфігурацій під різні потреби бізнесу. Бухгалтерський, управлінський та податковий облік. Широкі можливості для налаштувань та доопрацювань типового функціоналу.

Автоматизація завдань та бізнес-процесів

Можливість автоматизувати біьшість рутинних процесів, які крадуть час, гроші, нерви та інші ресурси.

Широкі можливості інтеграції

Є можливість інтегрувати з сайтами, CRM-системами, РРО, торговим обладнанням, сервысами доставки, тощо.

sabb2
sabb1
sabb3
sabb4
sabb5

Ми — сертифікований партнер Спілки Автоматизаторів Бізнесу

Ми — сертифікований партнер Спілки Автоматизаторів Бізнесу

Ми є членами Спілки Автоматизаторів бізнесу, а, отже, працюємо офіційно, прозоро, захищаємо відповідні сертифікати та маємо право на продаж ліцензованого програмного забезпечення BAS.

Головна мета Спілки – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу та впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

Членство у САБ підтверджує наш рівень кваліфікації та знань.

Не знаєте, яку конфігурацію обрати?  Телефонуйте нам!

КОНФІГУРАЦІЇ BAS. У НАЯВНОСТІ

КОНФІГУРАЦІЇ BAS. У НАЯВНОСТІ​

01

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

Замовити презентацію
02

BAS Бухгалтерія КОРП

Рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати.

Замовити презентацію
03

BAS Управління торгівлею

Рішення для управління операційною діяльністю та ведення оперативного обліку торговельного підприємства. Рішення має широкі інтеграційні можливості.

Замовити презентацію
04

BAS Комплексне управління підприємством

Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації.

Замовити презентацію
05

BAS Малий бізнес

Рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній). Універсальне рішення для малого бізнесу.

Замовити презентацію
06

BAS Роздрібна торгівля

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.
Замовити презентацію
07

BAS Документообіг КОРП

Рішення ECM-класу (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

Замовити презентацію
08

BAS Медицина

Рішення для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

Замовити презентацію
09

BAS Громадське харчування

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

Замовити презентацію
10

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

Рішення для автоматизації управління і обліку на підприємствах житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми.

Замовити презентацію
11

BAS Комплексне управління паливним підприємством

Рішення для управління компаніями, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом, мають роздрібні магазини чи кав'ярні при автозаправному комплексі (АЗК).

Замовити презентацію
12

BAS. Модуль обліку акцизного палива

Доповнення для програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія КОРП", яке дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом.
Замовити презентацію
13

BAS Управління автотранспортом Стандарт

Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних організаціях та інших підприємствах, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Замовити презентацію
14

BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, мукомельних і комбікормових заводів будь-якого розміру та типу.

Замовити презентацію
15

BAS АГРО. Бухгалтерія

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

Замовити презентацію
16

BAS Будівництво. Керування фінансами

Рішення для автоматизації обліку, фінансового планування, управління фінансовими ресурсами і аналізу фінансово-господарської діяльності підрядних будівельних організацій.

Замовити презентацію
17

BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом

Рішення для автоматизації планування та управління операційною діяльністю в будівельних організаціях усіх рівнів (генеральні підрядники, підрядники та субпідрядники будівництва).

Замовити презентацію
18

BAS Будівництво. Бухгалтерія

Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

Замовити презентацію
19

Користувацькі ліцензії

BAS Клієнтська ліцензія на 1, 5, 10, 20, 50 та 100 робочих місць. Потрібні для розширення кількості одночасно працюючих користувачів у програмному забезпеченні BAS.
Замовити презентацію
BAS

Отримайте консультацію по підбору конфігурацій

Крім вартості конфігурації, важливо знати вартість впровадження та доопрацювання програми під ваші потреби. Тому інколи дорожче рішення в результаті може виявитися більш економним варіантом.

Замовити презентацію

Цікавить особиста презентація програми BAS?

Підберемо конфігурацію під ваші потреби, оцінимо вартість впровадження та  проведемо презентацію.

За наявності, надамо демо-доступ до конфігурації, щоб ви могли оцінити функціонал та зручність.
  Справжні переваги без води

  Як ми працюємо?

  Чесно та прозоро

  Довгострокові відносини будуються на чесності. Ви можете відслідковувати на нашому порталі Бітрікс24 роботу по кожному завданню. Ви будете бачити, хто, коли і як довго працював над кожним завданням,. За результатами кожного місяця надаємо звіт. Закріплюємо відповідального менеджера за кожним проєктом.

  Будучи завжди на зв`язку

  Обирайте будь-який зручний для себе спосіб зв`язку — чат на сайті, месенджери, телефон чи пошта. Для нас не існує лікарняних чи відпусток — ваші завдання завжди в роботі. При виникненні екстренних ситуацій — на зв`язку завжди лишається техпідтримка, яка швидко реагує на звернення.

  По договору

  Ми працюємо тільки по договору і тільки з ліцензійним програмним забезпеченням. Підписуємо договір з матеріальною відповідальністю за дотримання комерційної таємниці. По договору несемо фінансову відповідальність за правильність попередньої оцінки робіт.

  Професійною командою

  Кожен спеціаліст у нашій команді мусить регулярно підтверджувати свій рівень знань, у тому числі офіційними сертифікатами BAS. Ми створили таку систему, при якій програмісти мають мотивацію постійно розвиватися, вчитися та рости, що безпосередньо впливає на якість робіт.

  Щиро вдячні за довіру

  Клієнти Lead Line IT

  4000

  Професіоналів

  50000

  клієнтів

  900

  років досвіду

  400

  країни

  Початок робіт

  Схема роботи

  Впроваджуємо програмні продукти, які змінюють бізнес на краще

  Команда

  Айтішники не люблять фотографуватися. Наш відділ маркетингу змусив прийти у студію хоча би керівників.

  Хочете отримати консультацію по BAS Бухгалтерія?
   ел3 rgb гаус
   photo mountain
   Ваш успіх — це наш успіх

   Давайте підкорювати вершини разом!

   Ми любимо підкорювати гори — і справжні, і метафоричні. Знаємо, що наша команда може рости тільки тоді, коли ми будемо допомагати рости нашим клієнтам. Підкоримо ринок разом?